21651 грн
- Артикул: 111140003
- Код товару: 23746-02
- Наявність: Є в наявності
Характеристики:
- Система ThermoSeal для стабільної температури всередині
- Надстійка емаль BrightClean
- Система FastClick для напрямних дек
- Ергономічна та стильна ручка
- Кольоровий LED дисплей
- Температурний режим: 50-250ºC
- 10 функцій (8 режимів)
- Система очищення HydrocleanPRO®
- Механічні ручки керування
- Електронний таймер із сенсорним керуванням (функція відкладеного запуску/старту)
- Хромовані опори з 3 рівнями приготування
- Телескопічні напрямні 1 рівень
- Знімні дверцята потрійне скло з квадратним візерунком
- Система автоматичного відключення
- Швидке ручне попереднє нагрівання
- Плоска панель з нержавіючої сталі
- Глибоке деко (4,5 см) із захистом від перекидання, решітка
- Максимальна потужність: 2,62 кВт
- Підключення: кабель 150 см з вилкою
- Колір: Нержавіюча сталь з захисним покриттям проти відбитків
- Об'єм (брутто/нетто): 45 / 44 літрів
- Розміри: 455х595х559 мм
| Параметри | |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Зовнішній розмір: | 455 х 595 х 559 мм |
| Обсяг: | 44 літрів |
| Шафа для вбудовування: | 45 см х 60 см х 60 см |
| Дисплей | LED |
| Опція: | - |
| Спеціальна функція: | ECO, піца, розморожування |
| Таймер: | - |
| Управління | Механічне, сенсорне |
| Тип підключення | Клас А+ |
| Аксесуар: | В комплекті: глибоке деко (4,5см), решітка |
| Гарантія | 3 роки |
| Артикул: | 111140003 |
| Виробник | Teka |
| Модель: | HSC 6350 SS |
| Тип побутової техніки | Електрична вбудована духова шафа |
Духова, електрична, шафа, Teka, HSC 6350 SS, Нержавіюча сталь, 111140003











