16499 грн
- Артикул: RITTER Gun Metal
- Код товару: 23356-21
- Наявність: Є в наявності
Кухонний змішувач Gunter&Hauer RITTER Gun Metal Чорний з підключенням до фільтрованої води
- Можливість підключення до фільтрованої води (до змішувача можна підключати фільтри будь - яких виробників)
- Кут обертання 360 градусів
- Функція Душу
- Гнучкі шланги для підключення довжиною 600 мм - 2шт, 300 мм - 1шт
- Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм
- Керамічний картридж
- Gun Metal, Чорний
| Параметри | |
| Вид виливу: | Поворотний |
| Висота виливу: | 208 мм |
| Висота змішувача: | 520 мм |
| Країна виробник: | Польша |
| Тип управління: | Дворичажний |
| Колір: | Чорний |
| Довжина виливу: | 220 мм |
| Кут повороту виливу, град.: | 360º |
| Тип картриджа | Керамічний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 600 мм, 300 мм |
| Діаметр монтажного отвору: | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу |
| Артикул: | RITTER Gun Metal |
| Виробник: | Gunter&Hauer |
| Модель: | RITTER Gun Metal |
| Гарантія: | 2 роки |
Кухонний змішувач, Gunter&Hauer, RITTER Gun Metal, Чорний, з підключенням до фільтрованої води





