9999 грн 9499 грн
- Артикул: Lixio Neo MIX Maat Black
- Код товару: 23735-01
- Наявність: Є в наявності
Кухонний змішувач INTERLINE Lixio Neo MIX Maat Black Чорний матовий
Характеристики:
- Двоважільний, з висувним шлангом, з підключенням до фільтрованой води
- Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм
- Вид матеріалу - Нержавіюча сталь
- Висота змішувача - 507 мм
- Довжина виливу - 220 мм
- Чорний матовий
| Параметри | |
| Висота виливу: | 180 мм |
| Висота змішувача: | 507 мм |
| Запірний клапан: | Керамічний дисковий картридж |
| Країна виробник: | Китай |
| Монтаж під вікно: | Ні |
| Підключення до фільтру: | Так |
| Поворотний виливши: | так |
| Покриття: | Нержавіюча сталь |
| Режим душ: | Так |
| Тип змішувача: | Двоважільний |
| Форма виливу: | Традиційний |
| Колір: | Чорний матовий |
| Довжина виливу: | 220 мм |
| Висувний виливши: | Так |
| Тип монтажу: | Врізна |
| Комплектація: | Гнучкі шланги для підключення, кріпильні елементи, інструкція монтажу, гарантійний талон |
| Виробник: | Interline |
| Модель: | Lixio Neo MIX Maat Black |
| Гарантія: | 2 роки |
Кухонний змішувач, INTERLINE, Lixio, Neo, MIX, Maat Black, Чорний матовий, фільтрована вода










