3699 грн 3099 грн
- Артикул: Urban sateen
- Код товару: 23736-01
- Наявність: Є в наявності
Кухонний змішувач INTERLINE Urban sateen Нержавіюча сталь
Характеристики:
- Одноважільний
- Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм
- Вид матеріалу - Нержавіюча сталь
- Висота змішувача - 306 мм
- Довжина виливу - 201 мм
- Нержавіюча сталь
| Параметри | |
| Висота виливу: | 274 мм |
| Висота змішувача: | 306 мм |
| Запірний клапан: | Керамічний дисковий картридж |
| Країна виробник: | Китай |
| Монтаж під вікно: | Ні |
| Підключення до фільтру: | Ні |
| Поворотний виливши: | Так |
| Покриття: | Нержавіюча сталь |
| Режим душ: | Ні |
| Тип змішувача: | Одноважільний |
| Форма виливу: | Традиційний |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Довжина виливу: | 201 мм |
| Висувний виливши: | Ні |
| Тип монтажу: | Врізна |
| Комплектація: | Гнучкі шланги для підключення, кріпильні елементи, інструкція монтажу, гарантійний талон |
| Виробник: | Interline |
| Модель: | Urban sateen |
| Гарантія: | 2 роки |
Кухонний змішувач, INTERLINE, Urban, sateen, Нержавіюча сталь





