- Артикул: 116080001
- Код товару: 23737-02
- Наявність: Є в наявності
Купити змішувач Teka UNI 3913 XP можна в кольорі Нержавіюча сталь
- Можливість підключення до фільтрованої води (до змішувача можна підключати фільтри будь-яких виробників)
- Кут обертання 360 градусів
- 2 незалежні струмені води: нефільтрована та фільтрована вода
- Без очисної системи в комплекті
- Еко-аератор із захистом від накипу та обмеженням потоку 5 л/хв для економії води
- Еко-картридж (C3) з холодним запуском, економією води та енергії
- Картридж з керамічними дисками високого опору та плавнішим рухом
- Проста система монтажу EasyQuick (1 ключ 12 мм)
- Підключення 3/8 ” (гнучкі сталеві шланги) з адаптером 1/2" в комплекті
- Нержавіюча сталь
| Параметри | |
| Країна виробник: | Китай |
| Висота змішувача | 480 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 500 мм |
| Колір змішувача | Нержавіюча сталь |
| Тип картриджа | Керамічний |
| Тип управління | Двоважільний |
| Вид виливу | Поворотний |
| Висота виливу | 197 мм |
| Довжина виливу | 226 мм |
| Кут повороту | 360º |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу і фільтру |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул: | 116080001 |
| Виробник | Teka |
| Тип аератора | Аератор із захистом від утворення накипу |
Кухонний, змішувач, Teka, UNI 3913 XP, Нержавіюча сталь, 116080001, для фільтрованої води









