- Артикул: 116030084
- Код товару: 23738-02
- Наявність: Є в наявності
Купити змішувач Teka UNI 3330 XP можна в кольорі нержавіюча сталь
- Можливість підключення до фільтрованої води (до змішувача можна підключати фільтри будь-яких виробників)
- Кут обертання 360 градусів
- 2 незалежні струмені води: нефільтрована та фільтрована вода
- Екокартридж з керамічними дисками високої стійкості (C3) з холодним стартом, економією води та енергії
- Високоточний контроль температури
- Плавне керування
- Аератор із захистом проти накипу з економним обмеженням потоку води 5 л/хв
- Підключення 3/8 ” (гнучкі сталеві шланги) з адаптером 1/2" в комплекті
- Проста система монтажу (1 ключ 12 мм)
- Нержавіюча сталь
| Параметри | |
| Країна виробник: | Китай |
| Висота змішувача | 350 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Колір змішувача | Нержавіюча сталь |
| Тип картриджа | Керамічний |
| Тип управління | Двоважільний |
| Вид виливу | Поворотний |
| Висота виливу | 320 мм |
| Довжина виливу | 245 мм |
| Кут повороту | 360º |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу і фільтру |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул: | 116030084 |
| Виробник | Teka |
| Тип аератора | Аератор із захистом від утворення накипу |
Кухонний, змішувач, Teka, UNI 3330 XP, нержавіюча сталь, 116030084, для фільтрованої води









