3980 грн
- Артикул: 116020023
- Код товару: 23740-02
- Наявність: Є в наявності
Купити змішувач Teka UNI 9331 BK можна в кольорі Чорний
- Одноважільний з виносним шлангом
- Кут обертання 360 градусів
- Гнучкі шланги для підключення довжиною 350 мм (Підключення 3/8 ” (гнучкі сталеві шланги) з адаптером 1/2" в комплекті)
- Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм
- Керамічний картридж
- Аератор із захистом від накипу
- Високоточний контроль температури
- Чорний
| Параметри | |
| Країна виробник: | Китай |
| Висота змішувача | 343 мм |
| Колір змішувача | Чорний |
| Тип картриджа | Керамічний |
| Тип управління | Одноважільний з виносним шлангом |
| Висота виливу | 313 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Кут повороту | 360º |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул: | 116020023 |
| Виробник | Teka |
| Модель: | UNI 9331 BK |
| Тип аератора | Аератор із захистом від утворення накипу |











