12999 грн
- Артикул: Rauda 6522 Black Honey RW
- Код товару: 23360-21
- Наявність: Є в наявності
Gunter&Hauer Rauda 6522 Black Honey RW (65х51см) - мийка з нержавіючої сталі для кухні
Характеристики:
База - від 45 см.
Матеріал мийки - Нержавіюча сталь AISI 304, Black PVD, декор
Розміри мийки - 650 мм х 510 мм
Розмір чаші - 360 мм х 400 мм, глибина 220 мм
Товщина металу - 1.2 мм
Монтаж - Врізна, крило справа
Комплектація:
Вентиль і сифон, коландер, включені у вартість мийки
| Параметри | |
| Країна виробник: | Польша |
| Наявність крила: | З крилом |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал мийки: | Нержавіюча сталь |
| Зовнішній розмір: | 650 мм x 510 мм |
| Розмір чаші (ШхГхВ), мм: | 360 мм x 400 мм, глибина - 220 мм |
| Шафа для вбудовування: | 450 мм |
| Вентиль: | Вентиль 3,5" в комплекті |
| Отвір під змішувач: | На мийці |
| Тип монтажу: | Врізна мийка |
| Аксесуар: | В комплекті - коландер |
| Сифон: | В комплекті |
| Артикул: | Rauda 6522 Black Honey RW |
| Виробник: | Gunter&Hauer |
| Модель: | Rauda 6522 Black Honey RW |
| Тип товару: | Кухонна мийка |
| Гарантія: | 5 років |
Кухонна мийка, з нержавіючої сталі, Gunter&Hauer, Rauda 6522, Black Honey, RW, 65х51см











