8999 грн 7999 грн
- Артикул: METTER 4420 IX
- Код товару: 23564-01
- Наявність: Є в наявності
Gunter&Hauer METTER 4420 IX - мийка з нержавіючої сталі для кухні
Характеристики:
База - від 60 см.
Матеріал мийки - Нержавіюча сталь AISI 304, Inox
Розміри мийки - 440 мм х 500 мм
Розмір чаші - 390 мм х 400 мм, глибина 195 мм
Товщина металу - 1,2 мм
Монтаж - Врізна
Комплектація:
Вентиль і сифон, обродна дошка, коландер, включені у вартість мийки
| Параметри | |
| Країна виробник: | Польша |
| Наявність крила: | Без крила |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал мийки: | Нержавіюча сталь |
| Зовнішній розмір: | 440 мм x 500 мм |
| Розмір чаші (ШхГхВ), мм: | 390 мм x 400 мм, глибина - 195 мм |
| Шафа для вбудовування: | 500 мм |
| Вентиль: | Вентиль 3,5" в комплекті |
| Отвір під змішувач: | Змішувач встановлюється в мийці |
| Тип монтажу: | Врізна мийка |
| Аксесуар: | В комплекті - обробна дошка, коландер |
| Сифон: | В комплекті |
| Артикул: | METTER 4420 IX |
| Виробник: | Gunter&Hauer |
| Модель: | METTER 4420 IX |
| Тип товару: | Кухонна мийка |
| Гарантія: | 5 років |
Кухонна мийка, з нержавіючої сталі, Gunter&Hauer, METTER, 4420 IX, 44х50см










