15499 грн
- Артикул: Bever 7522 Inox Honey
- Код товару: 23566-01
- Наявність: Є в наявності
Gunter&Hauer Bever 7522 Inox Honey - мийка з нержавіючої сталі для кухні
Характеристики:
База - від 80 см.
Матеріал мийки - Нержавіюча сталь AISI 304, декор
Розміри мийки - 750 мм х 510 мм
Розмір чаші - 700 мм х 380 мм, глибина 220 мм
Товщина металу - 1,2 мм
Монтаж - Врізна
Комплектація:
Вентиль і сифон, коландер, обробна дошка, включені у вартість мийки
| Параметри | |
| Країна виробник: | Польша |
| Наявність крила: | Без крила |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал мийки: | Нержавіюча сталь |
| Зовнішній розмір: | 750 мм x 510 мм |
| Розмір чаші (ШхГхВ), мм: | 700 мм x 380 мм, глибина - 220 мм |
| Шафа для вбудовування: | 800 мм |
| Вентиль: | Вентиль 3,5" в комплекті |
| Отвір під змішувач: | Змішувач встановлюється в мийці |
| Тип монтажу: | Врізна мийка |
| Аксесуар: | В комплекті - коландер, обробна дошка |
| Сифон: | В комплекті |
| Артикул: | Bever 7522 Inox Honey |
| Виробник: | Gunter&Hauer |
| Модель: | Bever 7522 Inox Honey |
| Тип товару: | Кухонна мийка |
| Гарантія: | 5 років |
Кухонна мийка, з нержавіючої сталі, Gunter&Hauer, Bever, 7522, Inox Honey, 75х51см











