5299 грн
- Артикул: SWEEP IX A/60/PB
- Код товару: 23236-01
- Наявність: Є в наявності
INTERLINE SWEEP IX A/60/PB - вбудована витяжка
- Артикул - SWEEP IX A/60/PB
- Тип витяжки - Вбудована
- Ширина витяжки (см) - 52 см
- Шафа для вбудовування - 60 см
- Кількість швидкостей - 3
- Продуктивність на максимальній швидкості - 1100 м3 / год.
- Потужність споживання (Вт) - 68
- Освітлення (Вт) - LED, 2x1,5Вт
- Колір - Нержавіюча сталь
- Режим рециркуляції - є
| Параметри | |
| Вугільний фільтр: | CF 220 A |
| Діаметр воздуховода: | 150 мм |
| Елемент управління: | кнопка |
| Жировий фільтр: | алюмінієвий касетний |
| Країна виробник: | Китай |
| Освітлення: | світлодіодні лампи 2x1, 5 Вт |
| Продуктивність: | 1100 м3 / год |
| Рівень шуму: | 68 дБ |
| Режим роботи: | відведення / рециркуляція |
| Розмір: | 520 мм х 247 мм х 280 мм |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей / інтенсивний режим: | 3 / ні |
| Тип монтажу: | вбудована |
| Управління: | механічний |
| Виробник: | Interline |
| Модель: | SWEEP IX A/60/PB |
| Гарантія: | 2 роки |
Вбудована, кухонна витяжка, INTERLINE, SWEEP IX A/60/PB, Нержавіюча сталь







