Liebherr SICNd 5153 Вбудований двокамерний холодильник

Виробник: Liebherr
Код товару: 20088-12
Артикул: SICNd 5153
77649 грн

  • Артикул: SICNd 5153
  • Код товару: 20088-12
  • Наявність: Немає в наявності


Характеристика:

Загальний обсяг (л) - 243

Корисний об'єм ( л) - 243

Об'єм холодильної камери (л) - 174

Об'єм морозильної камери ( л) - 69

Габарити (ШхВхГ) (см) - 56 x 177.2+178.8 x 55

Клас енергоспоживання A++

Спосіб установки-вбудований

NoFrost-заморожування продуктів відбувається за допомогою циркуляції охолодженого повітря.

EasyFresh гарантує свіжість продуктів у вашому домі, як на ринку. Завдяки щільному закриттю контейнера в ньому підвищується вологість повітря. Таким чином, продукти залишаються свіжими довгий час.

DuoCooling-Два роздільних холодильних контури дають можливість незалежної установки температур для морозильного і холодильного відділень. Повітрообмін між ними відсутній, що запобігає передачі запахів. Холодильну камеру можна відключити, залишивши працювати тільки морозилку.

SmartDevice-щоб підключити цей прилад в повноцінну систему "розумного будинку", досить докупити опціональний модуль дистанційного керування SmartDeviceBox. Після чого на екрані вашого смартфона або на спеціальному сайті в інтернеті можна відстежувати стан холодильника, змінювати налаштування або активувати потрібні функції.

Touch & Swipe-Display-сенсорний і свайповий екран для простого і легкого управління функціями і температурою холодильника. Так само він показує вам фактичну температуру.

LightTower-вбудоване в бічні стінки освітлення.

SmartSteel-інноваційне покриття полегшує догляд і зберігає бездоганний зовнішній вигляд пристрою.

SoftSystem-М'яке і плавне закриття дверцят навіть при заповнених полицях. Виключається можливість випадково залишити двері відкритими.

PowerCooling-дозволяє швидко охолодити велику кількість продуктів, а також, при необхідності, забезпечує рівномірний розподіл температури всередині холодильної камери. Вугільний фільтр, вбудований в вентилятор, перешкоджає утворенню неприємних запахів. Присутня функція нагадування про необхідність заміни фільтра.

SuperSilent всі холодильні компоненти, такі як Компресори, клапани, вентилятори і випарники, оптимізовані і ідеально узгоджені один з одним. Щоб на вашій кухні ви чули тільки те, що хочете.

SuperCool-призначена для прискореного охолодження великої кількості продуктів, поміщених в камеру одночасно. При активації SuperCool температура опускається до мінімально можливого значення + 2°С і згодом автоматично відключається, що економить електроенергію.

SuperFrost-забезпечує якісне заморожування продуктів, оскільки, чим швидше заморожений продукт - тим краще зберігаються його вихідні властивості. Режим передбачає зниження температури до мінімально можливого значення (як мінімум -32°С) і подальше автоматичне повернення до її вихідних значень.

Параметри
NoFrost Так
Клас енергетичної ефективності A++
Країна виробник: Німеччина
Матеріал полиць в холодильній камері загартоване скло
Монтаж дверей door-on-door (жорстке кріплення)
Незалежні холодильні контури 2
Спосіб установки: Вбудований
Сторона відкривання дверей права, перенавішувана
Управління сенсорне
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Liebherr, SICNd 5153, Вбудований, двокамерний, холодильник