Вбудована в підвісну шафу витяжка ELICA BOX IN PLUS IXGL / A / 60 виконана з нержавіючої сталі. Фронт доповнений висувною панеллю з прозорого скла. Лаконічний дизайн і строгі геометричні форми надають широкі можливості для інтеграції в кухонний інтер'єр будь-якої стилістичної направленності.Стандартний розмір підходить для монтажу над варильною поверхнею шириною 60 см. Прилад може працювати в режимах відведення та рециркуляції (комплект димоходу і вугільний фільтр можна придбати окремо). Алюмінієвий фільтр допускається мити в посудомийній машині при дбайливому циклі. Двигун має високу продуктивність до 1000 куб. м на годину. Управління трьома основними і однієї інтенсивної швидкостями здійснюється зручною нажимної обертається кнопкою. Економічне світлодіодне освітлення являє собою яскравий джерело світла над робочою поверхнею.
Тип витяжки - вбудована
Ширина витяжки (см) - 59,4 см
Шафа для вбудовування - 60 см
Продуктивність на максимальній швидкості - 1280 м3 / ч.
Потужність споживання (W) - 260
Періметральний фільтр, біле скло
Освітлення (W) - LED, 2x2,5
Колір - Нержавіюча сталь + біле скло
Режим рециркуляції - є
Обертаюча кнопка
Кількість швидкостей - 3
Параметри
Країна виробник:
Італія
Максимальна продуктивність, куб. м/год:
1280
Тип управління:
Обертається кнопка
Колір:
Нержавіюча сталь, біле скло
Діаметр отвору воздуховода, мм:
150
Зовнішній розмір:
59,4 мм х min 320 мм-max 340 мм х 313,8 мм
Шафа для вбудовування:
600 мм
Відведення / рециркуляція повітря:
є / є
Кількість швидкостей / інтенсивний режим:
3
Освітлення (кількість ламп х потужність, Вт):
LED, 2x2,5
Рівень шуму, дБ:
68
Споживана потужність, Вт:
260
Тип монтажу:
Повновбудовувана
Аксесуар:
Додатково можна придбати: вугільний фільтр (CFC0038668)
INTERLINE ALTEA WH A 60 PB / GL / A - пристінна витяжка
Артикул - ALTEA WH A 60 PB / GL / A
Тип витяжки - Пристінна
Ширина витяжки (см) - 60 см
Кількість швидкостей - 3
Продуктивність на максимальній швидкості - 750 м3 / год.
Потужність споживання (Вт) - 130
Алюмінієвий касетний фільтр
Освітлення (Вт) - LED 2x1,5Вт
Колір - біле скло
Режим рециркуляції - є
..
Характеристики:
Матеріал мийки - Нержавіюча сталь, полірована
Модель - K200 45-S 86/50 1.0 REV
База - 45 см
Розмір мийки - 860 мм х 500 мм
Розмір основної чаші - 340 мм х 400 мм, глибина - 160 мм
Колір - Нержавіюча сталь
Комплектація:
Вентиль з клапаном-автоматом, сифон, монтажний комплект
GROHE Whisper. Технологія шумоізоляції чаші мийки, знижує рівень шуму на кухні до мінімуму.
GROHE QuickFix . Забезпечують переваги при монтажі нашої продукції всіх категорій. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес простішим, швидшим і зручнішим.
GROHE StarLight® Technology. Ми гарантуємо, що змішувачі GROHE і десятиліття потому будуть виглядати так само чудово, як і в той день, коли підкорили Вас. Секрет полягає в якості наших довговічних покриттів, яке забезпечується технологією GROHE StarLight®.
..
Похила витяжка Falmec Fasteel QUASAR TOP 120 IX (800) ECP виробляється з нержавіючої сталі AISI 301. 4 швидкості роботи забезпечують швидке і якісне видалення з приміщення неприємних запахів, диму і гару. Прилад функціонує в режимах відведення і рециркуляції. Периметральне всмоктування знижує рівень шуму і економить електроенергію. Вугільний фільтр поставляється разом з виробом. Металевий жироулавливающий фільтр придатний для миття в посудомийній машині. Варіант виведення мотора в стіну розширює можливості пристрою.
Додатковий настінний повітропровід купується окремо!
Тип витяжки - Пристінна
Ширина витяжки (см) - 120 см
Кількість швидкостей - 4
Продуктивність на максимальній швидкості - 800 м3 / год.
Освітлення (Вт) - Світлодіодне, 3 х 1,2 Вт
Колір - Нержавіюча сталь
Режим рециркуляції - є
Управління - Електронне, кнопки
..
Душовий набір Grohe Tempesta-F Trigger Spray 30 з 1 режимом струменя Хром (26352000) включає в себе:
- ручний душ з клавішею управління (27512001) - https://moyka.dp.ua/santehnika/grohe-tempesta-f-trigger-spray-30-ruchnoj-dush-1-vid-strui-27512001
- настінний тримач ручного душа (28605001) - https://moyka.dp.ua/index.php?route=product/product&path=180&product_id=22569
- Silverflex Longlife Душовий шланг 1000 мм (26334000)
Отримайте зовнішній вигляд і функції, які покликані служити довго, разом з гігієнічним душем GROHE New Tempesta-F Trigger Spray 30. Привнесіть якість і варіативність в дизайн вашої туалетної кімнати - все на основі німецької інженерної думки і кращих матеріалів - і додайте набір гігієнічного душа New Tempesta-F Trigger Spray 30. Головка душа пропонує акуратне, потужне очищення для додаткового комфорту і гігієни зі строгим і мінімалістичним перемикачем для контролю струменя. Головку душу можна зняти, щоб очистити, а душові форсунки спроектовані так, щоб їх можна було очистити від бруду і вапна одним дотиком завдяки системі SpeedClean. Надійна і сліпуча хромова поверхня GROHE StarLight стійка до подряпин і збереже свій блиск на довгі роки. Суперізолірованний внутрішній канал WaterGuide запобігає нагріванню поверхні душа, захищаючи як вашу шкіру, так і блискучу хромовую поверхню.
GROHE StarLight® хромована поверхня з системою SpeedClean проти вапняних відкладень
WaterGuide Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби
Twistfree проти перекручування шланга мінімальний тиск 1,0 бар
..
Витяжка Falmec Design ALTAIR 90 inox (800) виробляється з нержавіючої сталі марки AISI 304. Поверхня фактури Scotch Brite вигідно підкреслює прямі кути моделі. На передній панелі розташовуються кнопки електронного управління. Система периметрального всмоктування зменшує витрату електрики і знижує рівень шуму. 4 швидкості роботи швидко звільняють приміщення від стійких запахів, диму і гару. Металеві Жироулавливающий фільтри придатні для миття в посудомийній машині. Вугільні фільтри тонкого очищення входять в комплект поставки. В якості додаткових аксесуарів можна придбати зовнішні мотори і екстрактори. Світлодіодні лампи застосовуються як резервне джерело освітлення на кухні.
Тип витяжки - Пристінна
Ширина витяжки (см) - 90 см
Кількість швидкостей - 4
Продуктивність на максимальній швидкості - 800 м3 / год.
Освітлення (Вт) - Світлодіодне
Периметральне всмоктування з шумопоглинаючою панеллю
Колір - Нержавіюча сталь полірована
Режим рециркуляції - є
Управління - Електронне
Система ASP PER При використанні спеціальної системи периметрального всмоктування, потужність мотора сконцентрована на вузькому просторі - це збільшує тиск повітря по периметру і забезпечує краще поглинання. Всі витяжки з периметральним всмоктуванням обладнані звукопоглинальними панелями.
LED освітлення Нове світлодіодне освітлення пропонує оптимальне рішення в питанні світла. Вкрай низьке споживання - 1 Вт, воно також служить набагато довше інших ламп.
Сталь AISI 304 Очевидний вибір в сторону якості. Що завжди відрізняло витяжки Falmec від інших - це сталь AISI 304, високоякісний матеріал, єдина по-справжньому нержавіюча сталь, завдяки вмісту в її сплаві нікелю.
..