Витяжка Falmec ZEPHIRO 67 vetro bianco satinato (450) відрізняється органічним дизайном. Периметральне всмоктування збільшує продуктивність пристрою, знижуючи рівень шуму і споживання електроенергії. Режим рециркуляції, в якому вона працює, не вимагає з'єднання з вентиляцією, а, отже, додаткових зусиль і розрахунків. Очищення повітряного потоку, здійснюється регенерованим фільтром Carbon.Zeo, наданим в комплекті. Сенсорна панель управління, зручна у використанні. П'ятишаровий металевий жировловлювач оберігає від великих частинок внутрішні механізми приладу.
Тип витяжки-пристінна
Ширина витяжки ( см) - 67 см
Кількість швидкостей - 4
Продуктивність на максимальній швидкості - 450 м3 / год.
Витяжка Falmec Circle.Tech VETRA 90 inox (600)виробляється з високосортної нержавіючої сталі марки AISI 304. Площина аспірації декорована прозорими скляними панелями. Модель стане цікавим доповненням інтер'єру будь-якої сучасної кухні, оформленої в стилі хай-тек або «лофт». Технологія Circle.Tech рівномірно розподіляє потік повітря і дозволяє поверхні фільтра досягти максимального розміру для кращого очищення від запахів лука, риби, оцту. Периметральне всмоктування зменшує витрату електрики і знижує рівень шуму. Прилад працює тільки в режимі рециркуляції, а його конструкція не передбачає установку витяжного короба. Компактні розміри і зменшений обсяг дозволяють раціонально використовувати доступний простір на кухні. Фільтр Carbon.Zeo відноситься до придатним для регенерації, тому функціонує в кілька разів довше, ніж звичайний вугільний.Пульт дистанційного керування не входить в комплект і отримується додатково.
Тип витяжки - Пристінна
Ширина витяжки (см) - 90 см
Кількість швидкостей - 4
Продуктивність на максимальній швидкості - 600 м3 / год.
Освітлення (Вт) - Світлодіодне
Колір - Нержавіюча сталь + панелі з загартованого прозорого скла
Режим рециркуляції - є
технологія Circle.Tech
Управління - Електронне
СircleTech від Falmec Фільтруючий блок Circle.Tech встановлений горизонтально, а не вертикально, як в традиційних витяжках. Вихідний повітря проходить через фільтруючий корпус фільтра, який оточує двигун і рівномірно розподіляється. Завдяки своїй круглій формі, що фільтрує поверхню досягає максимальних розмірів, що дозволяє отримати відмінну продуктивність з точки зору всмоктування, чудову фільтрацію і низький рівень шуму. Рівномірний розподіл потоків виходять потоків, по суті, знижує турбулентність, що призводить до зменшення шуму, створюваного витяжкою.
LED освітлення Нове світлодіодне освітлення пропонує оптимальне рішення в питанні світла. Вкрай низьке споживання - 1 Вт, воно також служить набагато довше інших ламп.
Сталь AISI 304 Очевидний вибір в сторону якості. Що завжди відрізняло витяжки Falmec від інших - це сталь AISI 304, високоякісний матеріал, єдина по-справжньому нержавіюча сталь, завдяки вмісту в її сплаві нікелю.
..
Витяжка Falmec DOWNDRAFT 120 Vetro Nero проводиться з нержавіючої сталі і загартованого скла. У вимкненому стані модель виглядає як глянцева чорна смуга на стільниці, розташована позаду варильної панелі. Світлодіодна лампа на корпусі видно тільки при роботі приладу. 4 швидкості роботи забезпечують швидке і якісне видалення з приміщення запахів риби, цибулі, оцту. Периметральне всмоктування зменшує споживання електроенергії і знижує рівень шуму. Функція «24 години» включає мотор 8 разів на добу на 60 хвилин і на самій низькій швидкості, в результаті чого на кухні підтримується здоровий мкроклімат. Металевий Жироулавливающий фільтр придатний для миття в посудомийній машині. В якості додаткових аксесуарів можна придбати зовнішні мотори і екстрактори різної продуктивності,а також пульт дистанційного керування.
ВИТЯЖКА БЕЗ МОТОРА. МОТОР МОЖНА ПРИДБАТИ ОКРЕМО!
Пульт дистанційного керування можна придбати додатково!
Тип витяжки - вбудована в стільницю
Ширина витяжки (см) - 120 см
Кількість швидкостей - 4
сенсорне управління
периметральне всмоктування
Освітлення (Вт) - світлодіодна смуга 1 х 10 Вт
Колір - Нержавеющая сталь + чорне скло
Режим рециркуляції - є
..
Настінна витяжка ELICA SPOT NG H6 IX/A/60 шириною 60 см має універсальний геометрічний дизайн. Модель виконана в кольорі «нержавіюча сталь» і може бути інтегрована в будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Просте кнопкове управління здійснює зручну установку однієї з трьох швидкостей витяжки, а також включення / вимикання підсвічування. Алюмінієвий фільтр придатний для миття в посудомийній машині при короткому циклі і низьких температурах. Модель може працювати в режимах відведення і рециркуляції. Витяжний вентилятор забезпечує продуктивність до 700 куб. м на годину, що гарантує швидке очищення повітря в кухонному приміщенні середнього розміру. Витяжка повинна розташовуватися на відстані не нижче ніж 50 см від електричної варильної панелі і не нижче ніж 65 - від газової. Дві яскраві галогенні лампи стануть повноцінним джерелом освітлення робочої поверхні.
Тип витяжки - Пристінна
Ширина витяжки (см) - 60 см
Кількість швидкостей - 3
Продуктивність на максимальній швидкості - 750 м3 / год.
Потужність споживання (Вт) - 180
Освітлення (Вт) - Світлодіодне
Колір - Нержавіюча сталь
Режим рециркуляції - є
Управління - Кнопкове
..
Витяжка Falmec ZEPHIRO 67 vetro nero satinato (450) відрізняється органічним дизайном. Периметральне всмоктування збільшує продуктивність пристрою, знижуючи рівень шуму і споживання електроенергії. Режим рециркуляції, в якому вона працює, не вимагає з'єднання з вентиляцією, а, отже, додаткових зусиль і розрахунків. Очищення повітряного потоку, здійснюється регенерованим фільтром Carbon.Zeo, наданим в комплекті. Сенсорна панель управління, зручна у використанні. П'ятишаровий металевий жировловлювач оберігає від великих частинок внутрішні механізми приладу.
Тип витяжки-пристінна
Ширина витяжки ( см) - 67 см
Кількість швидкостей - 4
Продуктивність на максимальній швидкості - 450 м3 / год.
Освітлення ( Вт) - Світлодіодне 4 х 1,2 Вт
Колір - Чорний
Режим рециркуляції-є
Управління - сенсорное
..
Настінна вертикальна витяжка ELICA STRIPE BL/90/A/LX має стандартну ширину 90 см. Простота дизайну і універсальне колірне рішення надає широкі можливості інтеграції пристрою в сучасний кухонний інтер'єр. Фронт виконаний в поєднанні чорного скла і нержавіючої сталі. Прилад може працювати в режимах відведення та рециркуляції (вугільні фільтри можна придбати окремо). Алюмінієвий фільтр придатний для миття в посудомийній машині при дбайливому циклі і невисокій температурі. Дві яскраві світлодіодні лампи стануть повноцінним джерелом освітлення робочої поверхні. Для максимальної ефективності модель оснащена двома зонами захоплення повітря: на нижній частині поверхні, а також на передній панелі. Витяжка має високу продуктивність до 1200 куб. м на годину, що дозволяє максимально швидко очистити повітря в просторому кухонному приміщенні. Сенсорне управління легко перемикає три основних і один інтенсивний режими витяжного вентилятора.
Тип витяжки - Пристінна
Ширина витяжки (см) - 90 см
Продуктивність на максимальній швидкості - 1500 м3 / ч.
Освітлення (W) - Світлодіодне
Колір - Чорне скло
Режим рециркуляції - є
Кількість швидкостей - 3 + 1
Управління - Електронне, сенсорне
Короб в комплекті
..